KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6093059

nr 609 3059

Akvarell

Signerad, Nordafrikansk gatubild, 30x19

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 november 2009
kl 19:28:55