KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6503050
nr 650 3050
Akvarell
Signerad, Landskapsmotiv, 33x49
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:17:42
9/8 16:23:48
300 kr
9/8 17:12:42