KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9758155
nr 975 8155
Akvarell
signerad, Kornhamnstorg, 41x32
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:09:27
23/8 08:13:37
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv