KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6035450
nr 603 5450
Akvarell
signerad, hundporträtt, 16x23
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:54:33
100 kr
1.300 kr
200 kr
300 kr
450 kr
550 kr
1.000 kr
1.200 kr