KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6491114
nr 649 1114
Akvarell
Signerad "Försmådd kärlek", 15 x 20, -48
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:50:57
21/7 21:01:28