KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7347357

nr 734 7357

Akvarell

Signerad "Dunbar Castle EJS 1856", motivets mått: 30x45

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 januari 2012
kl 17:19:49

16/1 12:53:03 1      Vinnande bud