KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10245458
nr 1024 5458
Akvarell
signerad, Clown, 40x29
Kondition: skadat glas
Utrop:
300 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:47:18