KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846662

nr 1384 6662

Akvarell

Signerad Carmello, Venedig. Motivet: 15x30, akvarell, yttermått inklusive ram: 32x46

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:09:14

15/3 17:43:16 1      Vinnande bud