KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16969211

nr 1696 9211

Akvarell

signerad, akvarell, landskap, 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm

Utrop:

500 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:20:54