Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 6307515



*

nr 630 7515


WATERCOLOUR

signerad-53, company, 56x38,


signerad-53, sällskap, 56x38


Estimate:

100

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday Mars 22 2010
at 19:44:10


  • Bid history
Time Bidder Bid
18/3 21:42:41 1      100 kr
21/3 21:25:36 2      150 kr
22/3 11:00:50 3      200 kr
22/3 17:06:09 4      250 kr
22/3 19:27:16 3      300 kr
22/3 19:30:41 2      350 kr
22/3 19:33:30 4      400 kr
22/3 19:38:23 3      450 kr
22/3 19:39:10 4      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller sällskap vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr