KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3707491
nr 370 7491
Akvarell
sign.Tesch, 'Trumslagarpojke' 37x26
Utrop:
100 kr
måndag 8 augusti 2005
Signe Persson-Melin (f. 1925)