KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3707491

nr 370 7491

Akvarell

sign.Tesch, 'Trumslagarpojke' 37x26

Utrop:

100 kr

måndag 8 augusti 2005

Signe Persson-Melin (f. 1925)