KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4151230

nr 415 1230

Akvarell

sign. Sjösvärd, 'Ryttare' 43x31

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2006

24/5 22:13:17 1      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)