KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4343319

nr 434 3319

Akvarell

sign. N. Belaieff 67, Laxö Landskap med stuga 28x39

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 oktober 2006
kl 17:38:10

19/10 14:07:08 1      Vinnande bud
23/10 13:55:56 1      justering av budtak

Signe Persson-Melin (f. 1925)