KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7256055
nr 725 6055
Akvarell
sign, kvinna i gul klänning, motivets mått: 46x28
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
850 kr
måndag 14 november 2011
kl 19:51:55
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
800 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)