KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3663117
nr 366 3117
Akvarell
Sign E Earp, Fjordlandskap, 1800-tal, oval, H.58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 20 juni 2005