KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3663117

nr 366 3117

Akvarell

Sign E Earp, Fjordlandskap, 1800-tal, oval, H.58

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 20 juni 2005

17/6 13:56:51 1      1.000 kr
19/6 18:33:21 2      ledande budet*