KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7223199
nr 722 3199
Akvarell
sign. C Brandt, landsväg, 43x48
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 17:28:03
100 kr
250 kr
250 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)