KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15781009

nr 1578 1009

Sanna Ekman

(f. 1965), Sverige

Clown. Signerad, daterad -20. Akvarell, ca 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x32,5 cm. Skänkt av konstnären

Sanna Ekman, svensk bildkonstnär, skådespelare och regissör född i Stockholm 1965.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 november 2023
kl 16:09:00

10/11 14:01:28 1      1.000 kr
13/11 15:28:56 2      Vinnande bud

  • 13 nov

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren

Sanna Ekman

Läs mer om Sanna Ekman