KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11097425
nr 1109 7425
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Akvarell, Rudolf Carlborg, Gamla Klara, signerad. 1943, 35x32
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:05:07
22/5 15:50:47
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg