KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398672
nr 1239 8672
Rolf Smedman
(1929-2000), Sverige
Akvarell, Örnar. Signerad, daterad 1974 Alaska, 38x49
Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:47:58
500 kr
800 kr
Rolf Smedman
Läs mer om Rolf Smedman