KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17024585

nr 1702 4585

Rolf Erling Nygren

(f. 1925), Sverige

Fjällandskap, Signerad. Bildmått: 15x22 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 27x32 cm

Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:22:16

19/5 16:27:22 1      Vinnande bud

Rolf Erling Nygren

Läs mer om Rolf Erling Nygren