KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16066437

nr 1606 6437

Akvarell

Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, "Den oemotståndlige". Akvarell, bildmått: 19x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:24:10

16/3 17:33:18 1      Vinnande bud