KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13809356

nr 1380 9356

Akvarell

Richard Geiger (1870-1945), Sittande modell, Signerad, 12x15,5, yttermått inklusive ram: 20x23 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 februari 2021
kl 19:52:51

21/2 14:46:57 1      1.000 kr
22/2 18:39:06 2      Vinnande bud