KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14749372

nr 1474 9372

Richard Geiger

(1870-1945), Österrike

Sittande modell. Signerad. Akvarell, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 20x23 cm

Richard Geiger, målare född 1870, död 1945.

måndag 13 juni 2022
kl 18:58:47

Richard Geiger

Läs mer om Richard Geiger