KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5551649
nr 555 1649
Akvarell
Regina Kylberg-Bobeck (1842-1913). Sign. Roma 1883, 21x15
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2008
kl 16:01:22
Signe Persson-Melin (f. 1925)