KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6913226

nr 691 3226

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), 50-tal, 20x28

Kondition: se baksida för mer information

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 11 april 2011

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson