KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6913226
nr 691 3226
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), 50-tal, 20x28
Kondition: se baksida för mer information
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 april 2011
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson