KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12498067

nr 1249 8067

Akvarell

Poser, signerad, Masthuggstorget, 27x64

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:19:29