KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13546440
nr 1354 6440
Petter Pettersson
(f. 1942), Sverige
Sjölandskap. Signerad, daterad 91. Akvarell, 21x27 cm
Petter Pettersson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:21:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr