KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135206

nr 813 5206

Peter Tillberg

(1946-2016), Sverige

Akvarell, Peter Tillberg (f. 1946), SIGNERAD-93, motivets mått: 63x48

Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 mars 2013
kl 19:02:37

11/3 18:47:53 1      Vinnande bud

Peter Tillberg

Läs mer om Peter Tillberg