KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14765194
nr 1476 5194
Akvarell
på silke, Kina, 96x20 cm, yttermått inklusive ram: 119x34, akvarell. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:39:16
20/6 19:25:54
20/6 19:26:48