KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12892065

nr 1289 2065

Akvarell

Otto Nowak. Signerad, daterad 1927,21x20 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:37:19

18/11 17:37:23 1      300 kr
18/11 19:10:54 2      Vinnande bud