KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14424220

nr 1442 4220

Akvarell

Osmo Isaksson (f. 1918), . Signerad, Seine, 27x24, yttermått inklusive ram: 48x44, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 januari 2022
kl 21:04:04