KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7292048
nr 729 2048
Akvarell
osignerad, äldre man med käpp, motivets mått: 31x22
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:40:15
500 kr
350 kr
500 kr