KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714463

nr 1371 4463

Akvarell

Oscar Martinez. Signerad, "Escondidilla". Motivet: 52x72cm

måndag 11 januari 2021
kl 18:03:07