KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807041

nr 1480 7041

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1886, Spelande kvinna. Akvarell, bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:15:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor