KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17277411
nr 1727 7411
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad S. Dobrovolsky. Amaryllis, Akvarell, bildmått: 48x32 cm, yttermått inklusive ram: 54x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:34:10
29/9 15:55:41
29/9 20:22:47