KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374055

nr 1337 4055

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med berg & tallar. Motivet: 24x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:08:49