KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9223629
nr 922 3629
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Landskap, 41 x 64
Utrop:
1.200 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 3 november 2014
kl 20:57:48
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
6
2.400 kr
7
2.000 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)
7
2.600 kr
6
2.800 kr
7
3.000 kr
6
3.200 kr
7