KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12286005

nr 1228 6005

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad K Numabe, Temple of Nikko (Japan). Motivet: 65x48

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:15:05

14/1 18:10:05 1      Vinnande bud