KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9166638
nr 916 6638
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad. , Japan, 32x49
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:39:51
4/10 14:04:28
100 kr
6/10 19:34:51