Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 9166638



*

nr 916 6638


WATERCOLOUR

unidentified artist, signed. , Japan, 32x49,


Oidentifierad konstnär, signerad. , Japan, 32x49


Estimate:

600

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday October 6 2014
at 19:39:51


  • Bid history
Time Bidder Bid
4/10 14:04:28 1      100 kr
6/10 19:34:51 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr