KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12497107
nr 1249 7107
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Gata. Signerad, daterad -96. Motivet: 25x12
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:17:18
100 kr
150 kr