KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12497107

nr 1249 7107

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Gata. Signerad, daterad -96. Motivet: 25x12

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:17:18