KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14949077

nr 1494 9077

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Szentgyörgyi, 1954, "Stille Nacht. . Heilige Nacht. . ", 32x25 cm, yttermått inklusive ram: 49x40, akvarell

måndag 3 oktober 2022
kl 19:36:50