KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15186097

nr 1518 6097

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 92, Smed, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x50, akvarell

Utrop:

600 kr

måndag 30 januari 2023
kl 18:27:26

Guldsmedsaktiebolaget, GAB
Guldsmedsaktiebolaget i Eskilstuna grun­dades i Stockholm 1867.