KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11097150

nr 1109 7150

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad, Båtar, motivet: 37x26

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 maj 2017
kl 18:31:51