KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14445293
nr 1444 5293
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Warszawa. Signerad, akvarell, bildmått. 10x7, yttermått inklusive ram: 22x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:34:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr