KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14445293

nr 1444 5293

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Warszawa. Signerad, akvarell, bildmått. 10x7, yttermått inklusive ram: 22x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:34:25