KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16253100

nr 1625 3100

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Tallin", bladets mått: 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 30x31 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:16:26

3/6 15:48:27 1      Vinnande bud