KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17334370
nr 1733 4370
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, segelbåtar, yttermått inklusive ram: 24x70
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:19:01
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)