KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15816303
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kust kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri vatten vattenfärg
-
6063 Akvarell
A Jegorov, Signerad, flodlandskap, 12x15 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:16
-
1014 Akvarell
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:08
-
6361 Akvarell
Elis Aidanpää. Signerad, daterad -77, "Kyrkbyn", 5..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:01
-
6169 Akvarell
Hugo Backmansson (1860-1953), Damporträtt. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
2 december kl 18:32
-
6103 Akvarell
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:50
-
6121 Akvarell
Lasse Malmlund, ankarjobb. Signerad. Akvarell, bil..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:07
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kust kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri vatten vattenfärg
-
6063 Akvarell
A Jegorov, Signerad, flodlandskap, 12x15 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:16 -
1014 Akvarell
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:08 -
6361 Akvarell
Elis Aidanpää. Signerad, daterad -77, "Kyrkbyn", 5..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:01
-
6169 Akvarell
Hugo Backmansson (1860-1953), Damporträtt. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
2 december kl 18:32 -
6103 Akvarell
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:50 -
6121 Akvarell
Lasse Malmlund, ankarjobb. Signerad. Akvarell, bil..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:07