KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099470

nr 1409 9470

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, bredd: A, Styrmansgatan, 10x15, yttermått inklusive ram: 26x29, akvarell

måndag 2 augusti 2021
kl 18:37:09