KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135398
nr 813 5398
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad-1929, 71x46moske i ökenlandskap, motivets mått:
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:32:24
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr