KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073322
nr 1307 3322
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, stad. Signerad. Motivet: 39x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:36:10
100 kr
800 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr